Штам "Дельта"

Різкий стрибок заражень коронавірусом у світі пов'язаний зі швидко розповсюджуваним новим "Дельта" - варіантом. Його вважають більш заразним і смертельно небезпечним.

Штам "Дельта" має відразу кілька мутацій, в тому числі в шиповидному білку. Ці зміни дозволяють вірусу легше впроваджуватися в клітини організму людини і уникати деяких імунних реакцій. Фахівці стверджують, що до початку осені штам "Дельта", ймовірно, витіснить інші варіанти вірусу і стане домінуючим в Україні.

До цього часу українські лабораторії не мали технічної можливості проявляти агресивний штам «Дельта», що ускладнювало процес діагностування та лікування хворих.

Щоб уникнути даної проблеми компанія ТОВ "Астравір Текнолоджі" презентує свій набір для виявлення мутацій в геномі вірусу SARS-CoV-2 "AVT-SARS-CoV-2". Даний набір офіційно верифікований державним Центром громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

Компанія "Астравір Текнолоджі" – це перший український виробник, чиї тест-системи зможуть використовувати в лабораторіях для виявлення мутацій в геномі коронавірусу, а саме штаму "Дельта".

Щоб запобігти стрімкому розповсюдженню штаму «Дельта» в Україні, потрібно швидко виявляти та реагувати. Тож завдяки тест-системам "Астравір Текнолоджі" це стало можливим для кожної лабораторії в Україні!

Фотогалерея