Про компанію

Компанія ТОВ «АСТРАВІР ТЕКНОЛОДЖІ» є виробником різних реагентів для лабораторної діагностики: для збереження та очистки зразка та ПЛР тест-систем. В асортименті компанії тест-системи для визначення COVID-19, респіраторних, герпесних, урогенітальних, кишкових інфекцій, онкогенетичних маркерів.

Сучасне виробництво займає площу 1000 кв.м.У лабораторіях підприємства над розробкою та виробництвом працюють понад 30 співробітників, серед яких є кандидати наук. На підприємстві впроваджена система управління якістю проектування, розробки, виробництва та продажу виробів in vitro діагностики за міжнародним стандартом ISO 13485.

Для виробництва ПЛР-наборів використовується сировина та комплектуючі провідних світових виробників. Уся сировина і готова продукція проходить ретельний контроль якості на усіх етапах виробництва.

Для наших Замовників ми здійснюємо оперативну доставку в усі регіони України. Проводимо консультації і надаємо послуги з навчання та адаптації вироблених нашою компанією ПЛР-наборів під конкретне обладнання в лабораторії Замовників.

Компанія «АСТРАВІР ТЕКНОЛОДЖІ» активно розвивається, розробляючи нові доступні і надійні ПЛР-набори для лабораторної діагностики.